İşkence Gören Papağan Öldü

10115936-728xauto

Papağına işkence yapan ve bunu sosyal medya adreslerinde yayınlayan Murat Özdemir’in ‘Bahtiyar’ isimli papağını öldü.

Bir televizyon programında sert çıkışlarıyla meşhur olan ve kovulan Murat Özdemir sosyal medyada sürekli canlı yayınlar gerçekleştiriyordu. Sosyal medyada yayınlar yapmaya başlayan Özdemir, daha fazla kişiye ulaşmak için daha önce kendini yaraladı. Bu yayınların daha fazla izlenmesi için, yani bir nevi reyting uğruna papağanına işkence yaptı.

Bu videosu sosyal medyada çok konuşuldu ve paylaşıldı. Bu videoyu izleyen Tarım Ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin talimatıyla şikayette bulunuldu.

 

Olayın sabahında polis ekiplerince sosyal medyada fenomenliğini korumak için hayvanına işkence yapan Murat Özdemir gözaltına alındı.

 

 

Papağanı ‘Bahtiyar’ Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yetkililerince veterinere götürüldü. Tarım Ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli kendi Twitter hesabından iyi durumda olduğunu, “Artık emin ellerde… Tedavisine başlandı.” şeklinde duyurdu.

Tarım Ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, sosyal medyasından fenomen amacıyla Murat Özdemirli’nin işkence yaptığı ‘Bahtiyar’ isimli papağanın öldüğünü duyurdu.

 

Yazıyı Yazan Batuhan